Firma A.O.P. s.r.o. byla založena roku 1992, jako firma zabývající se výrobou, prodejem a montáží oken, dveří, zimních zahrad a garážových vrat, která je vybavena silným výrobním a technickým zázemím. Jsme schopni rychle a pružně reagovat na požadavky všech i velmi náročných zákazníků.

Naše firma už druhé desetiletí otevírá okna a dveře do Vašeho života. Nabízíme okna a dveře ve špičkové kvalitě. Naše záruka kvality je dána používáním moderních systémů při výrobě s profesionálními zaměstnanci a s kvalitním materiálem od našich výhradních dodavatelů. Hlavním cílem naší firmy je spokojený zákazník.

Celá filozofie firmy je postavena na týmu kvalifikovaných zaměstnanců, kteří jsou připraveni Vás navštívit a poskytnout odbornou radu nebo zkonzultovat dílčí podrobnosti přímo na místě. Samozřejmostí je kvalitní záruční a pozáruční servis. Jsme a budeme Vám neustále k dispozici a připraveni Vám pomoci.

Firma nabízí přípravu návrhu oken podle stavebních prvků, poradenský servis, zaměření přímo u zákazníka, zpracování cenových nabídek a vlastní realizaci zakázky. Disponujeme montážními kapacitami, schopnými zajišťovat montáž našich výrobků, včetně veškerých doplňkových prací jako demontáž a likvidace starých oken u rekonstrukcí staveb, zednické práce související s výměnou oken. K našim výrobkům nabízíme dodávku a montáž doplňků – žaluzie, parapety,sítě proti hmyzu, rolety.

Vzorec A.O.P. s. r. o.

A.O.P. s.r.o. = dlouholetá tradice + spolupráce se špičkou


Produkty skladem

Nabízíme okna a dveře
za snížené ceny.

Zobrazit výrobky ››

Akční nabídka (-%)

Připravili jsme pro Vás
nabídku plnou slev.

Více o akci ››

On-line poptávka

Vypracujeme Vám výhodnou
cenovou nabídku.

Poptávkový formulář ››

Aktuálně

31.10.2011

ICT

Společnost   A.O.P. s.r.o. pořídila nové IT zařízení. Projekt byl spolufinancován z dodačního programu Evropské Unie
06.10.2011

Certifikáty

Jsme držiteli certifikátu: ČSN EN ISO 9001:2009 - Systém managmentu kvality ČSN EN ISO 14001:2005 - Systém enviromentálního managmentu ČSN OHSAS 18001 ...

Ohlasy našich klientů

David Procházka, Zlín

Firma A.O.P. nás potěšila nejen přátelskou komunikací ihned na začátku zakázky, kdy nám ochotně poradili s výběrem správného profilu, ale i profesioná ...

Kontaktujte nás: tel.: 00420 577 981 050, fax: 00420 577 981 134, e-mail: aop@aopokna.cz, mapa stránek