Ředitel společnosti A.O.P. s.r.o. Je přesvědčen, že kvalita prováděné služby, která je předávaná zákazníkovi, je jednou ze základních podmínek úspěšnosti společnosti. Výsledná kvalita služby závisí na kvalitní přípravě služby, zásobování i na vlastní realizaci. Cílem je udržet pomocí vysoké technické úrovně a kvality prováděných prací trvalé uspokojování požadavků a přání zákazníků při:

  • výrobě a zajištění montáže plastových a hliníkových výplní stavebních otvorů a fasádních hliníkových systémů,
  • provádění pozemních staveb.

Ředitel společnosti bude vytvářet všechny podmínky včetně účinné motivace pracovníků k tomu, aby deklarovaná koncepce kvality byla pochopena, uskutečňována a dodržována v souladu s vydanou Příručkou kvality a normami ČSN EN ISO 9001:200. Aby systém managementu kvality byl funkční, účinný a provozuschopný, je třeba, aby příslušní pracovníci na svých místech rozhodovali podle jim určených odpovědností, pravomocí a povinností.

Vedení společnosti bude trvale prověřovat účinnost systému managementu kvality, zda je dosahováno stanovených cílů a odpovídající efektivnosti.

K objektivnímu posouzení zabezpečení systému managementu kvality pro výrobu a zajištění montáže plastových a hliníkových výplní stavebních otvorů a fasádních hliníkových systémů a při provádění pozemních staveb bude management společnosti usilovat o udržení Certifikátu systému managementu kvality od akreditovaného certifikačního orgán.

Ing. Lubomír Pospíšilík, ředitel společnosti A.O.P. s.r.o.


Produkty skladem

Nabízíme okna a dveře
za snížené ceny.

Zobrazit výrobky ››

Akční nabídka (-%)

Připravili jsme pro Vás
nabídku plnou slev.

Více o akci ››

On-line poptávka

Vypracujeme Vám výhodnou
cenovou nabídku.

Poptávkový formulář ››

Aktuálně

31.10.2011

ICT

Společnost   A.O.P. s.r.o. pořídila nové IT zařízení. Projekt byl spolufinancován z dodačního programu Evropské Unie
06.10.2011

Certifikáty

Jsme držiteli certifikátu: ČSN EN ISO 9001:2009 - Systém managmentu kvality ČSN EN ISO 14001:2005 - Systém enviromentálního managmentu ČSN OHSAS 18001 ...

Ohlasy našich klientů

David Procházka, Zlín

Firma A.O.P. nás potěšila nejen přátelskou komunikací ihned na začátku zakázky, kdy nám ochotně poradili s výběrem správného profilu, ale i profesioná ...

Kontaktujte nás: tel.: 00420 577 981 050, fax: 00420 577 981 134, e-mail: aop@aopokna.cz, mapa stránek