Politika jakosti ‹ Kvalita : A.O.P. s.r.o. - plastová okna a dveře

Ředitel společnosti A.O.P. s.r.o. Je přesvědčen, že kvalita prováděné služby, která je předávaná zákazníkovi, je jednou ze základních podmínek úspěšnosti společnosti. Výsledná kvalita služby závisí na kvalitní přípravě služby, zásobování i na vlastní realizaci. Cílem je udržet pomocí vysoké technické úrovně a kvality prováděných prací trvalé uspokojování požadavků a přání zákazníků při:

  • výrobě a zajištění montáže plastových a hliníkových výplní stavebních otvorů a fasádních hliníkových systémů,
  • provádění pozemních staveb.

Ředitel společnosti bude vytvářet všechny podmínky včetně účinné motivace pracovníků k tomu, aby deklarovaná koncepce kvality byla pochopena, uskutečňována a dodržována v souladu s vydanou Příručkou kvality a normami ČSN EN ISO 9001:200. Aby systém managementu kvality byl funkční, účinný a provozuschopný, je třeba, aby příslušní pracovníci na svých místech rozhodovali podle jim určených odpovědností, pravomocí a povinností.

Vedení společnosti bude trvale prověřovat účinnost systému managementu kvality, zda je dosahováno stanovených cílů a odpovídající efektivnosti.

K objektivnímu posouzení zabezpečení systému managementu kvality pro výrobu a zajištění montáže plastových a hliníkových výplní stavebních otvorů a fasádních hliníkových systémů a při provádění pozemních staveb bude management společnosti usilovat o udržení Certifikátu systému managementu kvality od akreditovaného certifikačního orgán.

Ing. Lubomír Pospíšilík, ředitel společnosti A.O.P. s.r.o.


Produkty skladem

Nabízíme okna a dveře
za snížené ceny.

Zobrazit výrobky ››

Akční nabídka (-%)

Připravili jsme pro Vás
nabídku plnou slev.

Více o akci ››

On-line poptávka

Vypracujeme Vám výhodnou
cenovou nabídku.

Poptávkový formulář ››

Aktuálně

31.10.2011

ICT

Společnost   A.O.P. s.r.o. pořídila nové IT zařízení. Projekt byl spolufinancován z dodačního programu Evropské Unie
06.10.2011

Certifikáty

Jsme držiteli certifikátu: ČSN EN ISO 9001:2009 - Systém managmentu kvality ČSN EN ISO 14001:2005 - Systém enviromentálního managmentu ČSN OHSAS 18001 ...

Ohlasy našich klientů

David Procházka, Zlín

Firma A.O.P. nás potěšila nejen přátelskou komunikací ihned na začátku zakázky, kdy nám ochotně poradili s výběrem správného profilu, ale i profesioná ...

Kontaktujte nás: tel.: 00420 577 981 050, fax: 00420 577 981 134, e-mail: aop@aopokna.cz, mapa stránek